Vrácení zboží


Nenošené zboží je možné vrátit do 14 dní od převzetí prostřednictvím zasilkovna.cz, nebo zaslat na adresu: Anita Žydelová, Kurzova 2373/25, Praha 5, 155 00 s dokladem o koupi. Neakceptujeme vratky poslané na dobírku.
Pokud se rozhodnete vrátit zboží prostřednictvím zasilkovna.cz, napište nám email a my Vám pošleme kód pro vrácení, na základě kterého Vám obsluha jakéhokoliv podacího místa zásilkovny, zásilku odešle. Náklady na dopravu zpět k nám přes zasilkovna.cz hradí zákazník - tedy vy. Za vrácení zboží k nám přes zásilkovnu si účtujeme 69 Kč, ze Slovenska 85 Kč, tuto částku Vám odečteme při vrácení platby za objednané zboží.

V případě, že jste uskutečnili objednávku s dopravou zdarma, ale po vrácení části zboží klesne hodnota objednávky pod 2 500 Kč, bude cena dopravy započítána při dobropisování vráceného zboží. Věříme, že tento krok je vzhledem k souvisejícím nákladům pochopitelný a my tak budeme mít možnost toto zvýhodnění i nadále udržet, děkujeme!

Výměna zboží

Výměna zboží je možná po dohodě s prodávajícím emailem, nebo telefonicky.


Reklamace


Reklamované zboží zašlete po dohodě s prodávajícím (emailem nebo telefonicky) na adresu Anita Žydelová, Kurzova 2373/25, Praha 5, 155 00 s dokladem o koupi. Neakceptujeme reklamace poslané na dobírku.